Premiere la final de tur 2017/2018

Duminică 5 noiembrie, la ultimul meci acasă din turul acestui sezon, clubul nostru, cu ajutorul Primăriei Comunei Vladimirescu și al sponsorilor, a premiat toți componenții lotului, stafful tehnic, pe cei mai pătimași susținători ai echipei, precum și pe edilul comunei noastre – dl. primar Ioan Crișan. Premiile au constat în câte o medalie și câte o sticlă de vin personalizată cu emblema clubului nostru.
După această premiere s-a fluierat începutul reprizei a III-a – un ceaun cu bunătăți din care au fost serviți toți musafirii (bucătarul nostru Dani Dehelean fiind din nou la înălțime), ceaun căruia i s-au alăturat lichide bahice la discreție și muzică bună.
Concluzia generală – toată lumea a fost foarte încântată de această acțiune, ideea ei aparținând lui Ciprian Mocan, acesta fiind ajutat de Răzvan Salanț să o pună în practică.
La final, a fost premiat și Unicul Căpitan – Valentin Pele, acesta sărbătorindu-și sâmbătă ziua de naștere.

 

Leave a Reply